Air & Energy

Stworzyliśmy system zarządzania klimatem Air & Energy, aby zapewnić optymalny i aktywny klimat dla rozwoju roślin. Szklarnia Air & Energy gwarantuje znaczne oszczędności energii oraz klimat sprzyjający wzrostowi roślin. Dzięki szklarni Air & Energy można zaoszczędzić do 40% energii   w porównaniu z tradycyjnymi szklarniami. Jest to korzystne nie tylko dla Ciebie, ale również dla środowiska. Do dziś wybudowaliśmy tego typu szklarnie na ponad 200 hektarach, dostosowanych na potrzeby różnych upraw oraz w różnych strefach klimatycznych.

Zalety koncepcji:

  • Możliwość oszczędności energii do 40%.
  • Zwiększona jednorodność i stabilność klimatu szklarniowego.
  • Aktywny klimat sprzyjający rozwojowi podczas fazy wzrostu wegetatywnego upraw.
  • Zmniejszona presja szkodników i chorób, dzięki czemu ograniczamy ilości środków ochrony.
  • Zmniejszenie zapotrzebowania na owady zapylające: trzmieli nawet o 30%.
  • Oszczędne i efektywne użycie CO2.
  • Zwiększenie produkcji o 5-15%.
     

TopAir:

System TopAir jest uzupełnieniem systemu Air & Energy. TopAir został opracowany dla stref klimatycznych o ekstremalnie wysokich temperaturach     i niskiej zawartości wilgoci. System zapewnia chłodny i równomierny przepływ powietrza nad uprawą bez wpływu na wentylację i przepływy recyrkulacji. System zapewnia również równomierne obniżenie temperatury w szklarni.          W zależności od okoliczności, TopAir może być stosowany w połączeniu                z zamgławianiem wysokociśnieniowym w celu kondycjonowania powietrza.

Dowiedz się więcej?

Jeśli chcesz poznać więcej szczegółów, obejrzyj film o koncepcji Air & Energy. Chętnie umówimy się z Tobą w celu obejrzenia jednego z naszych projektów wykorzystujących koncepcję Air & Energy, aby pokazać działanie systemu           w praktyce.

air energy.png

Innowacyjność: Wyznaczamy drogę innowacjom

Dzięki tym innowacjom nie tylko spełniamy zmieniające się potrzeby producentów i społeczeństwa, ale także pomagamy je definiować. Nasz zespół bezustannie poszukuje możliwości optymalizacji naszych produktów, abyśmy mogli oferować naszym klientom najwyższej klasy usługi.

Zrównoważony rozwój: poszanowanie środowiska naturalnego

Przywiązujemy dużą wagę do zrównoważonego rozwoju. Dlatego też nasze produkty i procesy są realizowane w sposób zrównoważony. Dobrym tego przykładem jest nasza autorska koncepcja Air & Energy, która pozwala                   na osiągnięcie dużej oszczędności energii.

Ponadto, nasze produkty przyczyniają się do realizacji różnych Celów Zrównoważonego Rozwoju. Cele te zostały wyznaczone przez Organizację Narodów Zjednoczonych dla zrównoważonego wykorzystania zasobów i pracy ludzi.