O nas

Działamy na rynku ogrodniczym już od 75 lat - prekursorką firmy Ammerlaan Construction, jest założona w 1948 roku firma matka Maurice Kassenbouw, która od momentu powstania bardzo dynamicznie się rozwija.

Na przestrzeni lat z regionalnego producenta szklarni przekształciliśmy się w firmę, która zajmuje wiodącą pozycję w branży ogrodniczej na świecie. Bazując na wieloletnim doświadczeniu, jesteśmy w stanie zrealizować idealnie dopasowane, kompleksowe projekty. Spełniamy wymagania klientów, priorytetowo traktując warunki klimatyczne wewnątrz i na zewnątrz budynków. Dzięki temu oferujemy Twojej firmie możliwość poprawy wyników produkcyjnych         i optymalne możliwości rozwoju.

Z czasem popyt na produkty ogrodnicze znacznie się zwiększył. W odpowiedzi zautomatyzowaliśmy naszą własną działalność w zakresie produkcji stali. Roboty spawalnicze, wycinarki plazmowe i laserowe, piły maszynowe i dźwigi transportowe pomagają nam w jak najszybszej realizacji indywidualnych projektów.

W skrócie: Nasze umiejętności w zakresie inżynierii i produkcji zapewnią spełnienie wszystkich wymagań klientów.

Naszą misją jest oferowanie producentom, ogrodnikom i inwestorom, innowacyjnych szklarni ogrodniczych, spełniających najwyższe standardy jakości. Umożliwia to maksymalizację plonów klientów. Cenimy zrównoważony rozwój i pracujemy zgodnie z zasadami nakreślonymi w Celach Zrównoważonego Rozwoju Organizacji Narodów Zjednoczonych.

Maurice Kassenbouw

Duża różnorodność klientów

Nasza baza klientów jest bardzo zróżnicowana. Ammerlaan Construction potrafi opracować dla każdego klienta odpowiednie rozwiązanie, dostosowane do konkretnej sytuacji. Branże, w których działamy to m.in:

  • Warzywa szklarniowe,
  • Warzywa liściaste,
  • Rośliny ozdobne,
  • Zioła,
  • Hodowla i selekcja nowych odmian,
  • Rozmnażanie i produkcja rozsad,
  • Projekty dla uniwersytetów i uczelni ogrodniczych,

 

Zaangażowanie społeczne

W Ammerlaan Construction uważamy, że ważne jest, aby przyczyniać się do rozwoju społeczeństwa. Z tego powodu wspieramy różne stowarzyszenia              i inicjatywy w regionie, w którym znajduje się nasza siedziba.

Ammerlaan Construction: Projekty międzynarodowe

Firma Ammerlaan Construction została założona w 1988 roku jako dział eksportu Maurice Kassenbouw i koncentruje się na międzynarodowych projektach dostosowanych do potrzeb klienta. Zarówno Maurice Kassenbouw jak                     i Ammerlaan Construction mieszczą się w tym samym budynku i są prowadzone przez ten sam zespół. Ammerlaan Construction oferuje taki sam poziom jakości i usług jak firma Maurice Kassenbouw. Razem możemy zaspokoić rosnący popyt sektora ogrodniczego na całym świecie.